Nasıl Çalışıyoruz

Uluslararası Akreditif Uzmanlığı…

Akreditif Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firması Özgür Eker tarafından 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Firma sahibimiz Özgür Eker 2010 yılından itibaren CDCS (Certified Documentary Credit Certificate) sertifikasına sahiptir. CDCS sertifikası ICC tarafından onaylanmış ve uluslararası geçerliliği olan tek akreditif uzmanlık sertifikasıdır.

CDCS sertifikamız

Neler Yaptık…

Türkiye’de ilk defa akreditif alanında danışmanlık hizmeti vermeye 2009 yılında başladık. Özellikle ticari ihracat akreditifleri konusunda uzmanlaştık. Hedef kitlemiz kapsamında ihracat yapan üretim şirketleri yer almaktadır.

Kimlerle Çalışıyoruz…

 1. Üretim yapan bunun yanı sıra ihracat ve ithalat işlemleri ile uğraşan firmalar
 2. Gümrük müşavirlikleri
 3. Avukatlar
 4. Lojistik firmaları

Kimlerle Çalışmıyoruz…

 1. Şuan için transferable lc yani devredilebilir akreditif ile ilgili herhangi bir hizmetimiz yoktur.
 2. Back to back akreditiflerle ilgili bir hizmetimiz yoktur.
 3. Üretim yapmayan aracı firmalar, ciddi ticaret firmaları hariç, ile ilgili çalışmamız bulunmamaktadır.
 4. Hiçbir firma altında işlem kabul etmiyoruz. Tüm firmalar ile doğrudan çalışıyoruz.

Çalışma Şartlarımız…

 1. İhracat ve ithalat akreditifleri ile ilgili işlem başından sonu kadar süreci kapsayacak şekilde danışmanlık vermekteyiz.
 2. Telefonda ücretsiz soru yanıtı yapılmamaktadır. Tüm danışmanlıklar ücrete tabiidir.
 3. İşlem riskiniz ait sorumluluk hiçbir danışmanlık altında kabul edilmemektedir. Akreditif danışmanlık hizmeti alarak bir akreditif uzmanı ile çalışma ve riskinizi olabildiğince düşürmeyi vaat ediyoruz. Riskiniz akreditif işlemlerinde asla sıfır olmaz.
 4. Talep edilen ücretler telefon ve elektronik ortamda sunulacak hizmetleri kapsamaktadır. Müşteri ziyaretlerini ancak biz kendi programımıza uygun biçimde yapmaktayız. In-house danışmanlıkların fiyatı özel olarak saptanmaktadır.
 5. İlk işlemlerde danışmanlık ücreti peşin olarak tahsil edilir. Süre gelen işlemlerde danışmanlık ücreti karşılıklı anlaşma ile tespit edilmektedir.

Çalışma şartlarımız ile ilgili daha fazla bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir, bize telefon veya email üzerinden ulaşabilirsiniz.